İletişim Bilgileri

Temizlik Ürünleri Ev Mutfak Gereçleri Toptan Satış.

  • Yetkili Kişi: EKREM BOLSU
  • Telefon numarası: +90 (212) 506-06-42 dahili no 212, 02125060642
  • +90 (0505) 135-87-34
  • Adres: GÜNEŞTEPE MAH SOĞANLI CAD SOYLU SOK NO:12 GÜNGÖREN, İstanbul, 34160, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

TÜM İLLERE İLÇELERE BAYİLİK VERİYORUZ

TÜM İLLERE İLÇELERE BAYİLİK VERİYORUZ
MUSTERI PORTFOYUMUZ *Otel, motel, tatil koyu vb. konaklama yerleri *Temizlik hizmeti veren firmalar *Profesyonel çamasirhaneler *Yemek üretimi ve servisi yapan firmalar *Kamu kuruluslari *Is merkezleri ve sirketler *Askeri tesisler ve okullar *Hastaneler ve saglik merkezleri *Okullar ve dershaneler *Imalat sektörü *Gida, içecek ve ilaç sektörü *Lokanta ve fastfoodlar *Sosyal mekanlar ve restoranlari *Kurumlarin sosyal tesisleri *Belediyeler ve bagli birimleri

08.04.2017 00:00

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes. Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes temsilcimiz olabilir.

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI İSO VE TSE BELGELİ ONAYLI ÜRÜNLERİMİZİ EN HESAPLI EN KALİTELİ EN GÜVENLİ ŞEKİLDE TOPTAN SATIŞA AÇTIK .TÜM İSTANBUL'A VE TÜM TÜRKİYE GENELİ ANBARLAR İLE GÖNDERİLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.SAYGILARMIZLA.
AYSİL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ